درباره ما بیشتر بدانید!

امروزه دیگر ماشین، تنها وسیله‌ای برای رساندن افراد به مقصد نیست و فراهم ‌کردن شرایط ایمنی و امکانات رفاهی برای سرنشینان آن نیز جز اولویت‌های خودروسازان قرار گرفته است.

گروه تکتاز آپشن فعالیت خود را در زمینه نصب آپشن بر روی انواع ماشین های وارداتی و داخلی در سال 1382 آغاز نمود. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و درخواست مشتریان کمپانی های خودرو سازی انواع آپشن جهت نصب بر روی خودرو ها طراحی گردید و از آنجا که نصب آپشن بر روی خودرو نیاز به دانش، تخصص و تجربه است بر آن شدیم که این دانش را فراگرفته و در اختیار مشتریان قرار دهیم . برخی از خدمات تکتاز آپشن عبارت اند از :  ( نصب صندوق برقی، کلیس استارت، آینه تاشو برقی، مانیتور اندروید، کروز کنترل، دوربین 360 ، ردیاب ماهواره ای و …). هدف ما جلب رضایت مشتری ، ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می باشد . باشد که با عنایت پروردگار بتوانیم به اهداف خود دست یابیم.

چرا تکتاز آپشن

تکتاز آپشن نزدیک به دو دهه با سابقه ای درخشان در زمینه نصب ، راه اندازی و آموزش انواع آپشن بر روی خودرو های داخلی و وارداتی فعالییت دارد . اساس کار ما رضایت مشتری می باشد از این رو قبل از اقدام به هرگونه خرید آپشن خودرو، آموزش های نصب، درخواست نصب آپشن بر روی خودرو تیم فنی و پشتیبانی ما همراه شما بوده و مشاوره رایگان از ما دریافت خواهید کرد. 

تمامی محصولات و خدمات تکتاز آپشن شامل گارانتی و پشتیبانی مباشد که شما عزیزان می توانید از مزایای خرید و دریافت خدمات از مجموعه تکتاز آپشن را دریافت نمایید.

قیمت تمامی محصولات و ارائه خدمات بدون هیچ گونه پرداخت هزینه اضافه و مالیات می باشد.

جهت پاسخ گویی به هرگونه سوال و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09123240749 تماس حاصل نمایید.

مراحل آغاز به کار و رشد

مجموعه تکتاز آپشن از اویل سال 1382 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه نصب انواع آپشن بر روی خودرو های داخلی و خودرو های وارداتی آغاز نمود .

در سال 1395 به دلیل ارائه خدمات مطلوب و رضایت 95 درصدی مشتریان با استقبال بی نظیر مشتریان مواجه شد که این مهم موجب به رشد 200 درصدی مجموعه گردید.

به دلیل بالا رفتم حجم درخواست های نصب و راهنما و آموزش نصب از جانب عزیزان، تکتاز آپشن مجبور به افزایش پرسنل متخصص تا 5 نفر گردید

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار